Вифлеємська зоря у нічному небі була дороговказом для трьох східних царів, які вирушили кожен зі свого міста, щоб зустрітися у вертепі, де спочив новонароджений Христос ? Спаситель світу.

Цьогоріч Львів, подібно, як колись три східні царі, вирушає у мандрівку до Христового Різдва зі світлом Вифлеємського вогню.

У неділю, 3 грудня 2017 року Божого, у навечір’я свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці, о 16-ій год., в Архикатедральному Соборі Святого Юра розпочнеться святкове Богослужіння Вечірні з Литією, під час якого зі святилища Собору буде винесено Вогонь, привезений напередодні з Вифлеєму. Продовження свята буде на площі біля пам’ятника праведному Митрополиту Андрею Шептицькому.

Щиро запрошуємо вірних до участі у згаданій події!

Ця містерія пройде під промовистим гаслом «Зі світлом Вифлеєму до Христового Різдва», щоб з початком Різдвяного посту, ми, як християнське суспільство міста Львова та нашої Львівської Архиєпархії, окрім святкових клопотів, розваг та ілюмінацій, подарунків і солодощів, не загубили справжню дорогу миру, правди та справедливості, дорогу до Вифлеєму.

Протягом усього Різдвяного періоду вогонь буде виставлений в Соборі разом з Чудотворною Іконою Вифлеємської Божої Матері.

Розпочнімо цей особливий період приготування до Народження Господа нашого Ісуса Христа із світлом Вифлеємського вогню, щоб воно доторкнулось і зігріло кожного з нас, а головне ? принесло у наш дім довгожданий мир.

Джерело: Адміністрація Архикатедрального Собору Святого Юра