16 жовтня діти із міста Слов’янськ Донецької області ЗОШ №6 відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла.
Школярі зазирнули до Гарнізонноого храму, в якому настоятель о.Степан Сус зробив їм екскурсію. Після цього пообідали у ресторації «Віденська кав’ярня». Найважливішим моментом для дітей під час знайомства із Львовом була молитва за припинення війни на Сході України.