20 лютого, в День Пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Військовому храмі Стрітення Господнього о 18:30 год. відубулася поминальна Свята Літургія, в якій взяли участь воїни-афганці та учасники АТО.
Молитву очолили військові капелани священослужителі храму о. Мирон Горбовий та о. Михайло Білецький. Опісля присутні помолилися панахиду біля пам’ятного банера Героям Небесної Сотні та запалили свічки за полеглих. Герої не вмирають! Вічна пам’ять захисникам України!
Щодня у Військовому храмі Стрітення Господнього о 18:30 год. можна взяти участь у Святій Літургії, а також помолитися та запалити свічку пам’яті за тих, хто віддав своє життя за Батьківщину!