Студентський театр «САД», який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, вже шостий рік поспіль святкує Різдво Христове на сході України. Майже тиждень, з 5 по 10 січня 2020 року, студенти та молодь Львова подорожували Донеччиною – вертепом та колядою звіщали народження Ісуса Христа.

6-го січня театр «САД» прибув на східні терени України, щоб сповістити щасливу новину, а разом із нею передати частинку різдвяного духу, добра і любові тим, хто на них заслуговує і потребує. Протягом першого дня театрали виступили у ліцеї м. Констянтинівка, у Військовому госпіталі у м. Часовий Яр та у військовій частині с. Дружківка.

На свято Різдва Христового, 7 січня, студенти звіщали про народження Божого Сина у Військовому госпіталі м. Покровськ, перед парафіянами греко-католицьких парафій м. Константинівка та м. Мирноград, а також для військовослужбовців у м. Карлівка.

Третього дня свят наш вертеп мав можливість виступати перед мешканцями с. Новомихайлівка, у музичній школі м. Красногорівка, у військовій частині м. Волноваха. Всі ці три дні мандрів студентів супроводжує гучна коляда, оплески, нові знайомства і враження, посмішки, а інколи сльози на обличчі людей, які захоплено слухають вістку про народження Спасителя світу. Попереду ще два дні дороги і виступів, які обіцяють бути не менш вражаючими.