27 березня відбулася зустріч семінаристів зі студентами у гуртожитку №9 Львівської політехніки.

Переглядали фільм під назвою “Диво”, який справив неабиякі враження на кожного глядача. Опісля відбулося обговорення кінострічки, ділення власним досвідом та частування смаколиками.
Запрошуємо молодь на зустрічі, які відбуватимуться щовівторка о 18:00 у капличці гуртожитку №9 НУ “Львівська політехніка”.