Сьогодні, 18 грудня 2019 року, виповнюється 10 років з дня освячення студентського храму блаж. свщмч. Олексія (Зарицького). З  цієї нагоди Архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор (Возьняк) відслужив Божественну Літургію в студентському храмі. Співслужили йому 18 священнослужителів. До спільній молитві взяли участь також представники НУ “Львівська політехніка”, студенти, випускники та прихожани храму.

Під час Літургії владика Ігор (Возьняк) відзначив студентських капеланів о. Юрія Остапюка, о. Богдана Кулика та о. Романа Довганя правом носіння набедренника та нагрудного хреста з прикрасами. Опісля Митрополит вручив грамоти для п. Юрія Бобала, ректора НУ “ЛП”, та п. Володимира Артемовича, фундатора храму.
Щиро дякуємо всім за спільну молитву!

ДОВІДКАСтудентський храм блаж. свщмч. Олексія (Зарицького) розташований у студмістечку НУ “Львівська політехніка” (вул. Лукаша, 3а). У храмі отці-капелани щоденно о 18:00 (крім суботи) служать Літургію за студентську молодь. Упродовж навчального року при храмі відбуваються зустрічі з молоддю. Влітку для дітей відбуваються парафіяльні табори, а впродовж року щонеділі діє дитячий гурток “Круть-верть”. Регулярно відбуваються зустрічі для молодих сімей та тренінги для волонтерського простору “DoBro”.