За фінансової підтримки UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) реколекційний дім студитів гостинно приймав жителів Кропивницького та Червоновершки. Це вже третій табір для сімей, проведений цього року волонтерським простором DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.

Учасники останнього заїзду відвідали яремчанське вольєрне господарство, прогулялися містом та побували на різноманітних ярмарках. Також під проводом отця Юрка Остапюка батьки вивчали різні моделі спілкування, підлітки говорили про своїх авторитетів з Марія Тракало, а наймолодші робили іграшку-антистрес, необхідність якої розуміють навіть вони. Велика гра розважила та зміцнила учасників, адже кожен з них працював у власній команді-сім’ї. Відпочинок завершився спільною молитвою – так звані три “П” – подяка, перепрошення та прохання.

Сьогодні, 28 січня, сім’ї поснідали вже у Львові, прогулялися містом, але найголовніше – спільно помолилися Божественну Літургію у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. Опісля усіх чекав потяг додому…

Дякуємо всім учасникам цього заїзду за те, що творили незабутню атмосферу для аніматорів та лекторів. Дякуємо отцям Івану Ментинському та Арсену Козару за допомогу у проведенні табору і за плідну працю на Ваших парафіях.

Дякуємо також і нашим волонтерам за величезну любов і жертовність у проведенні даного проекту.

Дякуємо всім, хто підтримує наші проекти духовно, фізично та матеріально! Ваша допомога неоціненна і надзвичайно важлива! Хай Бог береже нашу єдину Україну!

Капеланство.info{gallery=CSK/2018/01-28/}