28 листопада 2018 року ЦСК продовжив лекцію на тему: “Жити Божим словом у вірі” разом із духівником Львівської Духовної Семінарії Святого Духа отцем Євгенієм Станішевським.

На черговій лекції говорили про відомі більшості із нас притчі із Біблії, як ось притча про двох братів – Каїна та Авеля. У трактуванні отця цей уривок із Святого Письма набув для слухачів нових значень, як зазначили самі студенти.

Також згадували Біблійну історію про те, як Мойсей водив свій народ десятиліттями, і тоді, коли Господь покликав його на гору для того, аби сповістити щось надважливе, його народ сказав, щоб він йшов, а потім все їм переказав. У тому той й приховуються помилки у нашому духовному житті: ми іноді лінуємось самі розмовляти із Богом, самі Його досліджувати, нам часто потрібен посередник, який насправді може бути зайвим. 

Потрібно щодня розмовляти із Богом. Отець також порадив в кінці прожитого дня робити іспит сумління і відзначати все те добро, яке послав нам Господь. І усім дякувати. Бо якщо ми слідуватимемо Божому Слову і будемо йому довіряти на всі 100%, то усе наше життя складатиметься якнайкраще.

Чекаємо вас щосереди о 19:00, пл. А. Міцкевича, 5, каб. 4!