21 січня 2016 р., студентський театр «САД» Центру студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ взяв участь в першому всеукраїнському фестивалі «Студентська коляда», який відбувся в Київському кооперативному інституті бізнесу і права.
У фестивалі брали участь вертепи з різних ВНЗ України, виступали колективи з Києва, Львова, Богуслава.
Зокрема, це були Фольклорний гурт «Коляда» Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Семеновича Нечуй-Левицького, Колектив Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, Колектив Товариства українських студентів-католиків «Обнова», Колектив Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Студентське братство Національного університету «Києво-Могилянська академія», Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Серед гостей були присутні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті Апостольський Нунцій в Україні, Владика Йосиф (Мілян) Єпископ-помічник Київський, духовенство Київської архиєпархії, студенти та викладачі з різних вишів України.
Всі колективи презентували різного роду колядки та вертепи, які були неповторними та цікавими.
По завершенні заходу учасники отримали цінні подарунки від організаторів фестивалю.
Зазначимо, що організаторами заходу виступили Київський кооперативний інститут бізнесу і права Київської регіонал споживспілки та Центр академічного душпастирства Київської архиєпархії УГКЦ, яким опікується о. Максим Рябуха, СДБ.
Центр Студентського Капеланства та студентський театр «САД» висловлює щирі слова вдячності Фундації Святого Миколая за підтримку студентів та організацію поїздки на фестиваль «Студентська коляда»
Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ