22 та 23 травня 2021 р. у декількох містах Донеччини відбулися Великодні забави для дітей, молоді та дорослих. Разом з капеланом отцем Юрком Остапюком команда простору DoBro, який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, відвідала чимало місць.

Гаївки розпочалися 22 травня зі святкування храмового празника на парафії УГКЦ у Костянтинівці, парохом якої є отець Віталій Кестер. Опісля Літургії частина волонтерів проводила забави на подвір’ї храму, а інші вирушили у смт. Новодонецьке в гості до отця Степана Попадюка, де також добре позабавлялися. А ще цього дня відвідали військових у Часовому Яру та ще одну локацію.

23 травня волонтери вирушили у Мирноград на парафію УГКЦ до отця Івана Василенка, де після Літургії провели гаївки для дітей та парафіян храму. Пізніше великодні забави відбулися у ще одному традиційному місці відвідин – 66-му військовому мобільному госпіталі у Покровську.

Щиро дякуємо друзям Волонтерського простору DoBro та студентського капеланства за турботу: отцю Віталію Кестеру, отцю Стефану Попадюку, о. Івану Василенкові, п. Сергію та п. Нілі Пастухам і їхньому «Гостинному двору», п. Олі Барабаш за багатолітню спільну працю, і нашим капеланським дітям – Богданні та Роману Гридковцям, які піклуватимуться про волонтерів на шляху додому! А також всім нашим друзям – раді були бачити кожного з вас!

Щиро радіємо, що цього року змогли побувати у цих місцях, і сумуємо, що в силу обставин не вдалося потрапити в інші міста Донеччин

Поїздка відбулася завдяки коштам, зібраних на великодніх ярмарках, та завдяки окремим жертводавцям. Висловлюєио подчку всім за підтримку і молитву!

І звичайно ж дякуємо волонтерам: Володимиру Чорному, Ромі Пристай, Маріі Тракало, Наталії Гуменюк, Олі Литвиненко, Марії та Ярославні Слабим! Добро діє!

Христос воскрес!