Вчора, 31 серпня 2015 року, голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ о. Юрій Остап’юк поблагословив студентів Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького перед початком нового навчального року.

Священик наголосив на тому, що бути медиком – дуже важливе покликання, адже воно спрямоване на служіння іншим людям. Тому отець Юрій закликав студентів бути старанними, відповідальними та не боятись долати труднощі.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/9-01/}