9 травня 2018 року студенти Львівського інституту медсестринства та лабораторної медицини ім. А. Крупинського завітали на екскурсію до Києва.
Лише протягом одного дня хлопці та дівчата побачили Майдан Незалежності, Софію Київську, Михайлівський Собор, Поділ, Собор Воскресіння УГКЦ та ботанічний сад.
У соборі помолилися молебень до Богоматері – за своїх батьків та воїнів, що обороняють нас на сході України.
