7 вересня 2016 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулося урочисте відкриття меморіального комплексу на честь Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО.
Меморіал встановили біля Науково-технічної бібліотеки Університету (вул. Професорська, 1). Пам’ятний комплекс з’явився завдяки ініціативі та активній участі десятків студентів та викладачів.
На урочистому відкритті були присутні ректор університету Юрій Бобало, рідні загиблих Героїв, проректори, викладачі та студенти. Також, в урочистотях взяли участь: о. Юрій Остапюк, капелан навчального закладу та Голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, а також о. Тарас Жеплинський, капелан університету. Отець Юрій очолив спільну молитву, після якої освятив меморіальний комплекс.
«Ця подія мала на меті увіковічнити пам’ять українських патріотів, незабутніх львівських політехніків, котрі ціною власного життя зробили можливим утвердження нетлінних демократичних цінностей та ідеалів, свободи і незалежності нашої країни. Одним із перших серед них був вихованець Львівської політехніки, випускник Інституту геодезії Герой України Юрій Вербицький», – пише на сторінці Центру Студентського Капеланства у соціальній мережі фейсбук.
Капеланство.info {gallery=CSK/2016/09-08/}