У четвер, 26 листопада 2015 року, Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ запрошує молодь Львова на спільну молитву за студентів та тематичну зустріч. Зокрема, о 18.00 год. розпочнеться Божественна Літургія у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11), а після молитви о 19.00 год. відбудеться сама зустріч, тема якої «Контрацепція. Морально-етична оцінка».
На студентів чекає цікава та важлива лекція в межах курсу «Біоетика», яку проведе викладач Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – Катерина Білецька. Місце проведення заходу – пл. Міцкевича, 5. Запрошуємо усіх зацікавлених!