Вже другий день молодь Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ здійснює велопаломництво до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої.
Маршрут прощі розпочався від залізничної станції м. Сколе, до якої прочани прибули електропоїздом зі Львова. Паломники милуються гірськими краєвидами і духовно збагачуються у цій не простій мандрівці.
Підтримаймо молитвою нашу молодь, адже дорога – це завжди випробовування!