1 жовтня 2018 року на кафедрі культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка помолилися Молебень до Богородиці з нагоди початку навчального року та свята, адже кафедральна каплиця має імена Віри, Надії, Любові і їх матері Софії.
В молебні взяли участь студенти, викладачі та декан факультету, а співали його випускники вишу. Опісля відбулась робоча зустріч з деканом, його заступником і головою студентської ради про співпрацю факультету з ЦСК. Зокрема вирішили організовувати щомісяця богословську зустріч із студентами.