Вчора, 15 вересня 2015 року, відбулась зустріч студентів – учасників різних таборів, які цього літа організовував Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Розпочалась зустріч Божественною Літургією, опісля усі присутні ще раз згадали літо, переглядаючи презентацію світлин.
Голова ЦСК о. Юрій Остап’юк подякував усім студентам за активність, а особливо тим, хто долучився до організації цих таборів. Дехто із студентської молоді отримав значки ЦСК, носити які – їм за честь. Загалом вечір був наповнений чудовими спогадами, дружнім спілкуванням та частуванням смаколиками.
Нагадаємо, цього літа Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ організовував такі проекти для молоді: англомовний табір (Львів – Яремче), Школу Християнського Лідерства (с. Коблево), три заходи табору “Мандруючи з Богом», а також табір “Канікули з Богом” (смт. Славське).
Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ{gallery=CSK/2015/9-16/}