На днях, 18 вересня 2015 року, молодь Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ разом з волонтерами організації «Турбота в дії» організували поїздку до вихованців спеціалізованої школи-інтернату в смт. Краковець. Після літніх канікул діти дуже тепло зустріли волонтерів.
Під час зустрічі молодь провела майстер-клас, завдяки якому діти навчились робити іграшку – стрикозу. На старшокласників же чекала розмова про хорошу поведінку та їхній приклад для молодших.
Та найбільше емоцій та вражень подарував квест, який спонтанно організували в інтернаті. Діти танцювали, тренували міміку та жести, демонстрували любов, дружбу та єдність, а також навчились робити один одному компліменти.
Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/9-21/}