31 серпня 2016 року, на площі перед Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького відбулись урочистості з нагоди початку нового навчального року та урочистої присяги студентів-першокурсників.
На свято завітали представники влади міста та області, установ та організацій медичної галузі, рідні та близькі. В урочистостях також взяв участь Високопреосвященніший владика Ігор, Архиєпископ та Митрополит Львівський УГКЦ, а також о. Романом Довгань, студентський капелан. Владика Ігор привітав студентів із початком нового навчального року, а також уділив своє архиєрейське благословення та окропив усіх свяченою водою.
Фото: диякон Богдан Луковський
Джерело: Львівська Архиєпархія УГКЦ {gallery=CSK/2016/08-31/}