23 жовтня 2018 року у дзвіниці Студентського храму Блаженного Священномученика Олексія Зарицького говорили про страхи і перемогу над ними.

Детально дослідили біблійні образи Давида та Голіафа та пороздумували над власними персоніфікаціями цих образів. “Коли ми без Бога втікатимемо від велетнів, то спіткнемося”, – зазначає отець Юрко Остапюк.

Чекаємо наступного разу!

“На каву з капеланом” – це новий блок зустрічей зі студентами, у якому молодь разом з капеланом руйнуватиме стереотипи щодо сучасної духовності та духовенства, а також буде збагачувати себе новими та актуальними відповідями на сьогоднішні виклики молодої людини та християнина.