14 листопада 2018 р. у актовому залі Національного лісотехнічного університету України за сприяння студентського капелана о. Богдана Кулика відбулась зустріч студентів із сестрою-служебницею Непорочної Діви Марії Юстиною Ольгою Голубець. Монахиня є головою громадської організації “Слід життя”.

ГО «Слід життя» з 2013 року підтримує батьків, які зазнали перинатальних втрат, або ж мали проблеми зі здоров’ям новонародженої дитинки. За статистикою в Україні одна із шести вагітностей часто переривається із невідомих причин. Рівень перинатальної смертності становить приблизно 10 на 1000 народжених дітей.

Сестра Юстина розповідала студентам про цінність людського життя, про те, що маленька людинка формується уже із перших секунд запліднення яйцеклітини, про те, що аборт це не що інше, як вбивство свого плоду, яке мало прийти на світ Божий.

Сестра має освіту психолога та генетика і працює у Львівському державному обласному клінічному перинатальному центрі, супроводжуючи батьків, які отримали невтішні діагнози стосовно ще не народженого плоду, а також допомагає прийняти втрату тим, чиї дітки невдовзі після народження відійшли до вічного життя.

Сестра також розповідала слухачам про неймовірні історії, коли, за словами лікарів, “безнадійна дитина” прийшла на цей світ і з Божою ласкою кожного дня тішить батьків своєю присутністю.

Кожен, хто відчуває у собі силу дарувати добро і чуйність батькам, які зазнають пеританальних втрат, може приєнатись до ініціативи і стати волонтером милосердя. Більше інформації можна знайти за посиланням тут.

Гасло об’єднання: “Не можу додати днів до твого життя, але можу додати життя до твоїх днів”.

 

Фото: Католицький оглядач, ГО “Слід життя”