Сьогодні, 10 січня 2016 року,  у студентському храмі святого Володимира лунала особлива коляда,  бо прославляли нородження Спасителя студенти, наймолодші прихожани з вертепом і хористи.

Такий спів на Божу славу милує душу кожного з нас.

Щиро всім дякуємо!

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ