Сьогодні, 10 січня 2016 року, у студентському храмі святого Володимира лунала особлива коляда, бо прославляли нородження Спасителя студенти, наймолодші прихожани з вертепом і хористи.
Такий спів на Божу славу милує душу кожного з нас.
Щиро всім дякуємо!