Сьогодні, 15 квітня 2017 р. Б., високопреосвященніший владика Ігор – митрополит і архиєпископ Львівський УГКЦ звершив чин освячення дзвонів у Студентському храмі святого ріаноапостольного князя Володимира Великого (вул. Природна, 8а, м. Львів). Спільно з ним молились о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства, о. Богдан Кулик, настоятель храму, о. Юрій Остапюк, голова Центру студентського капеланства, та інші запрошені священники.
Дзвони наречені іменами: «Ігор», «Андрій» та «Володимир», вони стануть для студмістечка Національного лісотехнічного університету знаком і голосом, який закликатиме молодь та парфіян до молитви.
Опісля Владика Ігор освятив пасхальні кошики вірян.
Щирі слова подяки всім жертводавцям!
Капеланство.info{gallery=CSK/2017/04-15/}