У вівторок, 30 вересня 2014 р. Б., у день святих мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, у приміщенні факультету Культури і Мистецтв Львівського національного університету ім. Івана Франка (вул. Валова, 18) відбувся чин освячення каплиці на честь святих мучениць. Подія була приурочена до 10-ї річниці із дня заснування факультету.

Чин освячення здійснив, Високопреосвященіший владика Димитрій – Митрополит Львівський і Сокальський (УПЦ КП), який у своєму привітальному слові наголосив на великій заслузі святих мучениць у прославі Ісуса Христа та заохотив університетську спільноту до молитви і почитання святих, на честь яких було освячено храм. У чині освячення взяли участь протоієрей Михайло Сивак (УПЦ КП), о. Юрій Остапюк – Голова Центру студентського капеланства (УГКЦ) та о. Тарас Островський – капелан ЛНУ ім. Івана Франка.

У супроводі величавого співу уся святочна громада була сповнена великої радості від події, котра, у свою чергу, дала початок та нове дихання духовності академічної спільноти університету. Вже наступного тижня у каплиці відбуватимуться богослужіння для прослави не тільки лише мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, але й інших святих та усіх церковних свят. Провадитимуть молитву отці-капелани Центру студентського капеланства.

Департамент інформації Центру студентського капеланства