У неділю, 2 листопада 2014 р. Б., Преосвященніший владика Венедикт, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії, відвідав з пастирсським візитом храм Блаженого священномученика Олексія Зарицького.
Архиєрей очолив Божественну Літургію та виголосив проповідь. Зазначимо, що цими днями капелани та студентська спільнота відзначають 5-ту річницю заснування храму Блаженного священномученика Олексія Зарицького.
Владика Венедикт привітав спільноту з цим ювілеєм та закликав відкрити свої серця на зерна Слова Божого, що їх тут сіє Спаситель через священиків-капеланів. Єпискоа особливо заохотив з Духом Святим, щоб дати добрий плід, з якого зерна Божої Правди потрапляють і до інших сердець.
Джерело: Львівська архиєпархія Українська Греко-Католицька Церква {gallery=CSK/Politeh/2-11-14/}