Учора, 5 лютого, відбулася перша лекція експериментального курсу “ПроМова”, який покликаний допомогти нашій студентській молоді з’ясувати, звідки мова взялася і які функції та завдання на неї покладені. Студенти спільно з лекторкою Андріяною Баран також досліджували систему мови та особливості кожного її рівня зокрема.

Першу частину стереотипів щодо мови вже розвінчано: тепер знаємо, що мова – це не просто море правил, які треба завчити, мова – це цілий світ з безліччю цікавих таємниць. Будь-яке навчання передбачає домашні завдання, навіть для наших активних і зайнятих студентів. Час між зустрічами учасники курсу будуть використовувати для того аби опанувати десяток гарних слів і збагатити ними своє мовлення.

Наступна лекція відбудеться за два тижні: чекаємо вас у середу, 19 лютого, о 19:00 у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького. Говоритимемо про межі між мовами, про літературну мову, діалекти та сленг, про їхнє походження та значення. Щиро запрошуємо усіх охочих розвивати своє мовлення разом з курсом “ПроМова”!