18 травня відбулася підсумкова зустріч всіх курсів Студентського дня! Молодь здавала “міні-екзамен”, де на практиці застосовувала знання, отримані за весь навчальний рік.
Лектор курсу “Стосунки від А до Я” Володимир Чупрін дав чудові поради студентам на літо:
1) спілкуватись З людиною, а не ЗА людину;
2) бути НАВПРОТИ людини, а не ПРОТИ неї.
Як підсумок навчального року, лектор курсу “Статеве виховання” о. Юрко Остапюк зазначив, що молодь збиралась на зустрічі Студентського дня для того, щоб вміти думати і не бути сірою масою!
Дякуємо всім, хто приєднався до зустрічей.