Вчора, 1 листопада 2015 року, студентський храм блаженного священномученика Олексія (Зарицького) святкував свій храмовий празник. Розпочалось святкування у суботу Великою Вечірнею із Литією, а продовжилось у неділю святковою Утренею та Божественною Літургією, яку очолив о. Роман Прокопець – голова Центру Опіки Сиріт. Священику співслужили о. Юрій Остапюк, настоятель храму та голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та о. Богдан Кулик – капелан Національного лісотехнічного університету.
Після молитви на всіх присутніх чекало смачне частування на подвір’ї храму. Окрім того, з нагоди храмового празника був організований ярмарок, на якому можна було придбати різноманітні речі та сувеніри. Вилучені кошти будуть спрямовані на організацію поїздки студентського театру «Сад» із Різдвяною містерією на східні терени України.
Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/11-2/}