25 жовтня 2020 року відбувся храмовий празник Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького. Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященніший владика Степан (Сус), єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ. До молитви долучилися отці-капелани Львівської архиєпархії УГКЦ, зокрема, голова Центру Студентського Капеланства та настоятель храму о. Юрій Остап’юк, синкел у справах капеланства отець Андрій Хомишин, голова Центру Військового Капеланства о. Тарас Михальчук, єромонах студійського уставу отець Сава Масник і студентські капелани о. Ігор Хомічак та о. Мар’ян Мисяковський.

У своєму вітальному слові Владика Степан побажав усім присутнім виявляти своє християнство і хвалитися побожністю, бо тоді ми є успішними у власному житті та можемо наповнювати його правильним змістом, щоби прожити гідно. А невдачі на шляху трапляються для нашого зміцнення у вірі. Також потрібно брати приклад із блаженного священномученика Олексія (Зарицького) і молитися про його заступництво.

Після Літургії спільнота студентських капеланів висловила подяку та подарувала ікону прихожанам, жертводавцям і добрим друзям – пані Світлані та пану Ігорю Гринкевичам, які допомогли подбати за красу студентського храму і храмової території.

Також цього відбувся ярмарок волонтерського простору DoBro, який надав празникові святкової атмосфери. Студенти запропонували книги, речі ручної роботи (мило, шоколад та ін.), випічку і запашні напої. Окрім цього поспівали разом із прихожанами та студентською спільнотою. Кошти, зібрані на ярмарках, будуть направлені на проекти волонтерського простору DoBro, який працює з дітьми та підлітками на Донбасі.