В суботу, 18 жовтня 2014 р. Б., з ініціативи о. Богдана Кулика – капелана Національного Лісотехнічого Університету України та ректорату навчального закладу відбулася проща до Марійського центру в с. Зарваниця, Теребовлянського району, Тернопільської області.
В прощі взяли участь викладачі НЛУУ, студенти та прихожани храму св. Володимира Великого (м. Львів, вул. Природна 8а). Всіх паломників об’єднала молитва за мир і спокій в нашій Батьківщині. Прибувши до с. Зарваниці, прочани спільно помолились Божественну Літургію, чисельно приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії, відвідали парафіяльний храм Пресвятої Трійці помолитися до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері.
Також, паломники молились Хресну дорогу на пагорбах Марійського центру, відвідали та помолились у Святотроїцький монастирі монахів Студійського уставу та з Божим благословенням духовно відпочивши повернулися з миром у серці до своїх домівок.
Департамент інформації Центру студентського капеланства
{gallery=CSK/Lisoteh/18-10-14/}