Сьогодні відбулося свято “Прощання з колядою по-студентськи” в храмі Пресвятої Трійці у Львові (вул. Тершаківців,11а). Свято зібрало разом молодь і старших, студентів і викладачів розташованих поблизу університетів – Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького та Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Ґжицького. Також на свято завітали вл. Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, та о. Андрій Хомишин, синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ.

Чудові колядки у виконанні численних студентських та викладацьких колективів доповнив своїм виступом з вертепним дійством студентський театр “САД”, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ.
Пригадуємо, що віднедавна в храмі Пресвятої Трійці (вул. Тершаківців, 11а) капелани Центру Студенстького Капеланства щоденно о 18:00 моляться Божественну Літургію за студентську молодь. Щодня під час Літургії можна приступити до Сповіді. Крім того, щосереди о 19:00 відбуваються зустрічі для молоді.

Щиро запрошуємо!