У вівторок, 9 лютого, для студентів та прихожан храму блж. Олексія (Зарицького) відбулося прощання з колядою.
Локацією події став Студентський клуб НУ “Львівська політехніка”.
Для присутніх виступали: хор храму блж. Олексія, Народна хорова капела «Ватра» Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького, Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош” Львівського Національного Університету ім. Івана Франка, квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла і Студентський театр “САД”, який представив “Різдвяну містерію” (Вертеп та Маланку).
Атмосфера була теплою та дружньою, доповненою смаколиками та жартами.
Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2016/02-09/}