У неділю, 12 лютого, у Студентському храмі Блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а) відбудеться “Прощання з колядою”. Святкування розпочнеться Божественною Літургією об 11:00 год.

Для прихожан та гостей колядуватимуть співочі колективи: квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та учасники хорової капели “Дударик”, а також виступатиме студентський театр “САД” із Різдвяним вертепом.

Ласкаво запрошуємо молодь та усіх вірян взяти участь у цьому святі!

Капеланство.info