У п’ятницю, 16 березня розпочались студентські реколекції у м. Яремче. Вечірня молитва була початком цієї молодіжної зустрічі, суть якої – спілкування та наближення до Бога, а також, звичайно, відпочинок.

“Радість Євангелія або нема вина” – така тема передвеликодніх реколекцій. Отцем-реколектантом є Григорій Швед із згромадження отців Салезіян (УГКЦ). Священик розпочав науки із прочитання Святого Письма, а потім запропонував учасникам розповісти про те, що у їхньому житті є отим “вином”. У каплиці прозвучали дуже різні відповіді: хтось вважає вином внутрішній спокій, хтось любов, а хтось можливість займатись улюбленими справами.

53 відчайдухи провели насичений день та, окрім духовного збачення, прогулялись також мальовничим Яремче. Гучні звуки карпатського водоспаду також є своєрідним умиротворенням та розслабленням.

Під кінець другого дня реколекцій учасники переглянули мотиваційний фільм “На глибині 6 футів”. Це неймовірна історія чоловіка, який вижив у екстремальних умовах попри втрату сил та здоров’я. Кінострічка заснована на реальних подіях. У кінці герой промовляє таку фразу: “Життя рухає нас вперед, проте ми не можемо його прожити добре, не озираючись назад”.

Не варто навіть згадувати про інші теми розмов, яких насправді було дуже багато. Скажемо єдине, що реколекції – це тоді, коли не відчуваєш плину часу, коли довгі вечори наповнені складними питанням, які цікавлять молодь, це можливість переглянути своє життя та стати активним практикуючим християнином.