28 та 29 грудня 2020 року відбувалися різдвяні онлайн-реколекції для викладчів. Науки провадив – отець Тарас Жеплинський, академічний капелан Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних наук, доцент кафедри хімічної технології силікатів Інституту хімії та хімічних технологій. Участь у реколекціях взяли близько 30-ти викладачів та працівників різних університетів Львова. Організатор реколекцій – о. Богдан Кулик, капелан Національного лісотехнічного університету України.

Отже, в чому полягає місія Месії?
• Євангеліє від Луки 4, 18-19: «Господній Дух на мені, бо він мене помазав. Послав мене нести Добру Новину бідним, звіщати полоненим визволення, сліпим прозріння, випустити пригноблених на волю, оповістити рік Господній сприятливий».
• Три ознаки ювілейного року:

  1. Всі борги повинні бути прощені.
  2. Всі раби повинні бути звільнені.
  3. Всі батьківські землі повинні бути повернені спадкоємцям.

• Нове ювілейне звільнення, яке приносить Месія:

  1. Рабами, які мали бути звільнені, були раби диявола.
  2. Боргами, які мали бути прощені, були гріхи.
  3. Землею, яка мала бути поверненою, був райський сад.

• Місією Ісуса є не політичне чи майнове звільнення. Його місією є звільнення духовне. Такого звільнення потребували усі народи.
• Ми у сповіді отримуємо можливість прийти до дому небесного Отця. Це місія Месії – привести нас до дому Бога Отця.
• Кожен хоче жити в любові. Але для цього треба більше прощати.
• Закон Старого Заповіту – закон помсти. Закон Нового Завіту – закон милосердя.

Відгук про реколекції п. Наталії Жигайло (Наталія Жигайло), голови Асоціації викладачів- католиків, професорки Львівського університету ім І.Франка:

«Люди часто залишаються одинокими тому, що будують стіни, а не мости!», «Торкнутися чистого – шлях до оздоровлення!», «Втопити зло в океані любові!» – основні меседжі різдвяних реколекцій для викладачів! Дякуємо шановному отцю Тарасу Жеплинському – за науку та отцю Богдану Кулику – за організацію! Ніщо не замінить живе спілкування – однак, за глибокої мудрості та щирого серця – результату досягнуто і дистанційно!»

Дякуємо отцю Тарасу за надзвичайні науки та усім, хто долучився до реколекцій! Нехай Різдво Христове принесе Вам потіху і справжнє нове звільнення, яке приніс Месія!