31 травня 2018 року відбулася остання в цьому семестрі зустріч студентського дня. В рамках цієї лекції говорили про поєднання християнства та психології. Розмірковували над психологією сорому та психологією провини.

Відбулася жвава дискусія про сором і прийняття нагості свого тіла.
Сором не належить до шести базових емоцій, бо він наслідком гріхопадіння. Діти не народжуються з соромом, вони мають щиру цікавість до свого тіла, особливо до статевих органів. Підлітки починають подавляти цю цікавість.
Крім сорому і провини виникає відчуття огиди. Соціалізація робить сексуальність асексуальною. Суспільство страждає середньовічними поглядами на тіло. Людина ховає свою природну радість через всі ці фактори і забуває про свою природу, дану Творцем.
Секс для Адама і Єви був частиною Божого задуму. Це природно. Інша справа, коли ми не знаємо, як поводися з нашими потребами, особливо з сексуальним потягом. В такому випадку потрібно спостерігати за собою і своїми відчуттями, коли бачимо фізичну сексуальність іншої особи; аналізувати, як часто виникає сором і що саме ми відчуваємо.
За будь-яких можливостей приходьте на лекції СТУДДНЯ (вже з наступного навчального семестру). Будемо говорити без табу і разом шукати відповіді на незручні питання.
Дякуємо всім лекторам, які розповідали нам цінні речі протягом цього семестру: отцю Юрку Остапюку, Володимиру Чупріну та Тетяні Щолубці (Таня Луцик). З вересня чекаємо на нові зустрічі із нашими лекторами!
А всім студентам веселих канікул!