Сьогодні, 28 липня, студентські капелани Львівської архиєпархії УГКЦ та прихожани Студентського храму св. Володимира відсвяткували храмовий празник.
У святині активно трудяться капелани – настоятель храму всесвітліший ієрей Богдан Кулик та всесвітліший ієрей Роман Довгань.
З нагоди храмового празника Архиєрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Степан Сус, єпископ-курії верховного архиєпископа, у співслужінні синкла у справах капеланства о. Андрія Хомишина, голови Центру Військвого Капеланства о. Тараса Михальчука, та голів стуктур капеланства. У своїй проповіді владика Степан звернув увагу на постать св. Володимира. Ми вшановуємо святого Володимира Великого, тому що він не побоявся стати іншим, стати людиною, яка вірить в єдиного Бога. Він визнавав свої помилки, своє минуле, однак один його вчинок допоміг не лише йому, але мільйонам людей не побоятись «залишити минуле Богові», відректись від поганства, обрати шлях людини, яка шанує інших та прагне, щоб світ ставав кращим. Святий Володимир Великий і сьогодні усім нам пригадує про наше з вами покликання. Адже бути християнином, бути людиною віруючою, просто бути людиною – означає шанувати інших, відвертати своє обличчя і руки від зла, а навпаки, добрим прикладом та поведінкою свідчити віру у Господа в цьому світі.
На завершення молитви о. Богдан Кулик висловив слова вдячності, зокрема владиці Степану за виголошену науку, а також усім присутнім священослужителям, прихожанам та гостям храму за жертовність, працю та спільну молитву.