Центр Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії  УГКЦ запрошує усіх студентів, які цього літа брали участь у таборах, разом згадати, як усе було, та поділитись враженнями від такого активного та духовного відпочинку. Зустріч відбудеться 15 вересня 2015 року о 18.00 в храмі  Блаженного священномученика Олексія Зарицького (вул. Лукаша, 3а).

Кожен охочий матиме нагоду дізнатись про майбуті плани, ідеї та проекти Центру Студенстького Капеланства.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ