У четвер, 30 жовтня 2014 р. Б., з нагоди п?ятої річниці з дня заснування у студентському храмі Блаженного священномученики Олексія Зарицького відбулася святкова Божественна Літургія, яку очолив о. Роман Кісіль. Він був першим, хто розпочав капеланство у Політехнічному університеті. Прийшло багато молоді, гостей з інших університетів, брати семінаристи оживляли службу своїми дзвінкими голосами.

Отець Роман звернувся до студентів з натхненними словами, сказавши, що ті, хто є активними учасниками капеланства, мають бути живими свідками Христа у колі своїх друзів та знайомих.

Духовний вечір продовжив крилосний хор «Глас». Він потішив слух своїми мелодійними піснями. Також усі могли познайомитись з історією життя храму із фотовиставки, яку студенти прилаштували на стінах.

Після духовного збагачення всі поспішили на святкову вечерю. Хоч дзвіниця при церкві не є великою, та місця не забракло нікому. Вечір завершився дружніми розмовами та українськими піснями.

Джерело: Центр студентського капеланства                                                                                                                                                                                                                        {gallery=CSK/Politeh/30-10-14/}