Вчора, 22 вересня 2015 року, відбулась організаційна зустріч студентського театру «САД» – проекту Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Під час зібрання учасники привітали у своєму колективі нових людей, розподілили обов’язки та обговорили свої плани на майбутнє.

Студентський театр є відкритим  і запрошує усіх, хто хотів би спробувати себе в акторській майстерності. Якщо у вас є таке бажання, з питаннями звертайтесь за телефоном: +380672814601 – Юля Бондаренко.

 

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ