Вчора, 22 вересня 2015 року, відбулась організаційна зустріч студентського театру «САД» – проекту Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ. Під час зібрання учасники привітали у своєму колективі нових людей, розподілили обов’язки та обговорили свої плани на майбутнє.
Студентський театр є відкритим і запрошує усіх, хто хотів би спробувати себе в акторській майстерності. Якщо у вас є таке бажання, з питаннями звертайтесь за телефоном: +380672814601 – Юля Бондаренко.