Після літнього відпочинку театрали взялися за роботу та почали готуватися до кількох постановок. Театр вже поставив близько 15-ти вистав з різними варіаціями вертепу. За час існування участь в “САДі” взяли близько 40-ка студентів та випускників львівських ВНЗ. Щороку у часі Різдва Христового театр вирушає з місією на центрально-східні терена України, де розповідає історію народження Бога місцевим жителям, дітям та військовим. Окрім цього “САД” бере активну участь у фестивалях та подорожує різними містами України, голосячи слово Боже у своїх постановках. 

Репетиції відбуваються щопонеділка о 19:30 у дзвіниці Студентського храму Блаженного Священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а). Деталі та основна інформація на сторінках театру та Центру Студентського Капеланства у мережі Facebook. 

Запрошуємо молодь долучатись до проекту та творити нові позначки на карті подорожей студентського театру “САД”.

Довідка: У жовтні 2014 року з ініціативи о. Юрія Остапюка, голови Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ, розпочав свою діяльність студентський театр “САД”. Серед учасників театру – студенти різних університетів м. Львова, випускники та майбутні студенти.
Хоча ми різні за фахом та навчаємось у різних навчальних закладах, нас єднає спільна мета: змінювати світ довкола нас, змінюючи свої серця та серця тих, хто довкола. Театр стає для нас місцем переосмислення певних суспільних чи особистих проблем. Театр стає нашим способом говоріння про них. 
Наше кредо: “Дивись ширше – побач більше”. Якщо відкрити очі, то у світі довкола нас можна побачити надзвичайно багато вражаючих речей і явищ. Варто лише трохи відірватися від моніторів комп’ютерів чи смартфонів. 

Капеланство.info{gallery=CSK/2017/09-26/}