Сьогодні, 26 січня 2017 року, Студентський театр “САД”, який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ взяв участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі «Студентська коляда», що проводиться у стінах Київського кооперативного інституту бізнесу і права.
Метою даного заходу є об’єднання молоді з різних куточків України, утвердження національних цінностей, збереження та поширення культурних надбань народу.
Цьогоріч у фестивалі взяло участь 10 студентських колективів з Києва, Івано-Франківська, Львова, Дублян (Львівська обл.).
Висловлюємо слова вдячності усім, хто підтримує діяльність Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, зокрема студентський театр “САД.”
