Вчора, 21 січня, Студентський театр “САД” виступив із “Різдвяною містерією” на фестивалі “Студентська коляда”, що відбувався у Київському кооперативному інституті бізнесу і права.

У фестивалі брали участь різноманітні студентські колективи: і співочі, і танцювальні, і театральні. 

Атмосфера була жива і дуже тепла.

Сьогодні студентська молодь разом із капеланом о.Юрієм Остапюком відвідала Софійський та Михайлівський собори та Майдан Незалежності.

Щиро дякуємо організаторам за теплий прийом!

Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ