У середу, 26 листопада 2014 року, студенти НЛТУ в черговий раз відвідали школу-інтернат №1 м. Львова, у якій навчаються діти з серцево-судинними захворюваннями.

Студенти весело та цікаво провели час вихованцями закладу, влаштували для дітвори турнір з шахмат, шашок та настільних ігор. На завершення турніру всіх переможців та учасників заходу очікували смаколики, які принесли із собою студенти. «Діти були в захваті, а ми отримали багато позитивних емоцій та зарядились хорошим настроєм до наступної зустрічі. Від дітей ми вчимося простих речей – бути щирими та відкритими, а діти отримують від нас нашу любов», – ділиться Мирослава Мельник, студентка третього курсу Екологічного факультету НЛТУ.

Джерело: Студентський храм св. Володимира {gallery=CSK/Lisoteh/11-26/}