У неділю, 28 вересня 2014 р. Б., з ініціативи Центру студентського капеланства відбулась велопроща до відпустового місця Львівської архиєпархії в с. Страдч, де знаходяться мощі блаженних: священномученика Миколая Кондрата та дяка Володимира Прийми.

У вело прощі взяло участь близько сорока учасників із різних вишів м. Львова. Велопаломництво розпочалось із спільної Божественної Літургії в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Святу Літургію очолив о. Юрій Остап’юк – голова Центру студентського капеланства у співслужінні д-н. Всеволода Семененка – військового капелана, який також взяв участь у паломництві. Шлях виявився не дуже легким, для багатьох це був перший досвід – проїхати таку велику відстань. Дорогою прочани молилися за мир в Україні. В с. Страдч молодь поклонились мощам блаженних, що зберігаються в парафіяльному храмі, взяли участь у хресній дорозі, приступила до святої тайни Сповіді, дослідити печери, відчути святість цього місця.

Завершився молитовний велосипедний день поверненням до Львова, подорожжю нічними вуличками древнього міста, міцними обіймами та подяками один одному.

Департамент інформації Центру студентського капеланства

{gallery=CSK/Zagalni/28-09-14/}