Сьогодні Святий Миколай завітав у Студентський храм святого рівноапостольного князя Володимира до дітей, які готуються до 1-го урочистого Причастя і Сповіді.
Навіть після всіх отриманих від Чудотворця гостинців, малеча чемно прийшла на школу “Круть-Верть” та на заняття катехитичної школи під проводом бр. Остапа Гутковського та студентів-аніматорів.
Також у цей день настоятель храму о. Богдан Кулик від імені парафії отримав Вифлиємський вогонь миру, який передала спільнота Пласту.