27 жовтня 2017 року завершився табір для дітей при Храмі Св. Миколая у м. Костянтинівка, Донецької області, під назвою Великого бажайте“.

Сьогодні діти відчули всю важкість праці аніматора, адже відбувся таборовий експеримент: волонтери помінялись ролями з учасниками забав. Опісля кожен відкривав багато нових талантів: танці, спів, гра на музичних інструментах, акробатика, спортивне орієнтування та проведення майстер-класів. Дітлахи приготували для своїх наствників подарунки, а ткож волонтерський простір DoBro отримав подяку від греко-католицької громади м. Костянтинівка.

Спочатку плакали зі сміху, а потім – від неминучості прощання… Не зважаючи на всі дрібні неприємності, табір залишив слід у пам’яті як дітей, так і аніматорів.

Величезна подяка о. Виталію Кестеру за затишок його дому та за всю грандіозну допомогу у проведенні табору. А також п. Ользі Барабаш за можливість таборувати у теплому приміщенні будинку дитячої та юнацької творчості. Без матеріальної підтримки жертводавців цей табір міг би не відбутись, тому дякуємо всім, хто долучився до проекту DoBro!!!

Капеланство.info{gallery=CSK/2017/10-26/}