У вівторок, 27 жовтня 2015 року, у студмістечку НУ «Львівська політехніка» відбулось святкування з нагоди першого дня народження студентського театру «САД». Під час заходу усі присутні мали нагоду ближче познайомитись із діяльністю цього театру, стати першими, хто побачив його промо-ролик, а також цікаво й весело провести час.

Як відомо, «САД» є проектом Центру Студентського Капеланства Львівської Архиєпархії УГКЦ та діє за підтримки Фундації св. Миколая. За рік своєї діяльності молоді актори встигли помандрувати вертепом теренами України та поставити чотири вистави.

Джерело: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ {gallery=CSK/2015/10-28/}