30 квітня у центрі міста 40 дітей разом із волонтерами надзвичайно щиро і активно провели дві години, танцюючи банси та співаючи веснянки.

Вперше вдалось потанцювати гаївку “Жучок”. Вражаючою була кількість дітей у вишиванках, які прийшли на святкування. Також вразила неймовірна серйозність дітей під час виконання українського державного гімну.
Поїздку вдалося організувати завдяки підтримці Львівській освітній фундації.