Центр Студентського Капеланства розпочав черговий навчально-практичний блок “Школи особистісного зростання”, який цього разу присвячений питанням самоцінності та самооцінки. Навчання триватиме впродовж 6 днів: з 15 по 20 листопада. Щоденно наші учасники матимуть тематичні лекції та практичні заняття від вже добре знайомих і кваліфікованих лекторів. Також духівник школи студентський капелан отець Юрій Остапюк провадить розважання над конкретними біблійними історіями чи персонажами, ділячись з учасниками важливими ключами щодо розуміння тієї історії чи поведінки персонажа.

Ієромонах Сава Масник (Sava Masnyk) розмовляв зі студентами про психологічний аспект самооцінки у духовному житті християнина. Лектор підкреслив, що тільки при адекватній самооцінці людини можна будувати справжнє християнство, бо це свідчить про пошану як до себе, так і до ближніх.

Про страхи і труднощі, що виникають у часи змін говорила з учасниками Марія Таркало (Марія Тракало). Лейтмотивом цієї лекції було усвідомлення особистісних реакцій на різноманітні зміни у нашому житті та вміння зрозуміти, що дані зміни можуть нам принести. На закінчення отець Юрій запропонував студентам поміркувати над євангельським уривком про подорож учнів Христа до Емауса. Попереду ще 4-ри дні, які у часники Школи проведуть не менш інтенсивно і цікаво як перший.